tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

Zajímavá fičurka pro nastavení zvuku

6 Apr 2009 1 mins Windows

Při dnešním čtení TechNet magazínu (Windows Confidential: Finding the Right Volume) jsem narazil na zajímavou feature ve Vistě aspol. Jmenuje se Loudness Equalization [Control Panel > Sound > Playback > Properties > Enhancements] (nemám český systém, takže nevím jak tam) a v podstatě dělá to, že jednou nastavíte hlasitost, která vám vyhovuje a systém pak hlasitost veškerých zvuků, které půjdou ven upraví na tuto úroveň. Takže se nadále o hlasitost nemusíte starat.

Určitě tomu zkusím dát šanci, mohlo by to vyřešit neustálé nastavování hlasitosti podle toho co zrovna člověk přehrává. Ačkoli mám obavy, že vzhledem k tomu, že používam někdy notebook i bez sluchátek, bude třeba někdy korekce na novou hlasitost a pak zpět.

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He's focused on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. He's Microsoft Most Valuable Professional and frequent speaker. You can read his articles, guides and tips and tricks at www.tabsoverspaces.com.