tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

Gopas TechEd 2017

28 Apr 2017 Presentations & Speaking

Včera jsem zahlédl na Facebooku k TechEdu, že je ještě 20 míst volných. Pokud již registraci máte nebo se vám podaří některé z těch 20 míst ukořistit, mám tu nabídku mých přednášek.

  • Migrace EF6 na EF Core
  • Python pro C# vývojáře

Entity Framework Core už není úplně žhavá novinka, ale nějaký ten měsíc je s námi. Ačkoli Entity Framework 6 je stále podporovaný, co když se rozhodnete aplikaci zmigrovat na z Entity Framework Core? Na co se připravit? S čím počítat? Jaké věci nejsou podporovány a jak je nahradit (pokud to je možné)? To vše je obsahem této přednášky. Zároveň poskytne pohled i na co se připravit v případě vývoje s Entity Frameworkem Core “na zelené louce”.

Python je příjemný programovací a skriptovací jazyk se širokou podporou platforem. Představím vám Python z pohledu C# vývojáře, jeho koncepty a scénáře a kde jej můžete využít i pokud jste primárně C# vývojář. Bežné programy zvládnete napsat hned po přednášce.

Profile Picture Jiří Činčura is an independent developer focusing on data and business layers, language constructs, parallelism and databases. Specifically Entity Framework, asynchronous and parallel programming, cloud and Azure. He's Microsoft Most Valuable Professional and you can read his articles, guides, tips and tricks at www.tabsoverspaces.com.