tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

Konference CORESTART 2.0

20 Sep 2017 1 mins Presentations & Speaking

Letošní CORESTART 2.0 (2. – 3. listopadu) naváže na loňskou “edici”, tentokrát samozřejmě se zaměřením na .NET Core 2.0 a všeho okolo něj. Verze 2.0 už opravdu něco umí a jde na ní solidně stavět. Kromě zahraničních speakerů, přispěji i já svou troškou do mlýna dvěma přednáškami – jedna kolem Entity Frameworku Core 2.0 a druhá kolem novinek v C# 7 a dál. Novinek je hodně a program stojí za to. Přijďte, nebudete litovat.

  • Novinky v C# 7 a pohled pod pokličku C# 7.1/7.2

Letos v březnu byl C# 7 uvolněn jako RTM verze. Ačkoli tedy není žhavou novinkou, určite si jej někteří ještě stále osahávaji a připravují se třeba i na přechod na novou verzi Visual Studia. Podíváme se, co C# 7 přináší, jaké verze budou následovat a jak si vyzkoušet třeba i poslední developer verzi kompilátoru.

  • Entity Framework Core 2

Entity Framework Core 2.0 byl představen nedávno společně s .NET Core 2 a ASP.NET Core 2. Co nového přináší? Jaké jsou změny oproti verzi 1.0/1.1? Má smysl verzi 2.0 používat? Jaké jsou pokročilejší features, jaká jsou její omezení… A co například použití s jinými databázemi než jen MS SQL Server?

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He's focused on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. Speaker and Microsoft Most Valuable Professional. You can read his articles, guides and tips and tricks at www.tabsoverspaces.com.