tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

Gopas TechEd 2018

30 Apr 2018 1 mins Presentations & Speaking

Web hlásí vyprodáno, takže budu asi lákat především ty, kteří si vstup už urvali. Na letošní TechEd jsem připravil dvě přednášky:

  • IDisposable – implementace a mýty
  • Co je nového v Entity Frameworku Core 2.0 a 2.1

IDisposable je interface, který je tu s námi “odjakživa”. Ale v momentě, kdy jej máme implementovat, vzniká tření. Existuje plno polopravd a mýtů nejen jak jej implementovat, ale i co dělá atp. Nehledě na další mýty kolem GC. Jednoduše vám vysvětlím, co opravdu IDisposable je a jak jej správně a jednoduše implementovat.

Aktuální verze Entity Frameworku Core, verze 2.0, přinesla velké množství nových vlastností. A blížící se verze Entity Framework Core 2.1 postupuje kupředu a další “fičury” se na nás připravují. Co je tedy vlastně nové? Jak Entity Framework Core používat? A kde jsou možné pasti?

Chyťte mě kdekoli na chodbách TechEdu nebo na TechEd párty a zeptejte se mě na cokoliv co vás pálí.

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He's focused on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. He's Microsoft Most Valuable Professional and frequent speaker. You can read his articles, guides and tips and tricks at www.tabsoverspaces.com.