tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

Update Days: Legacy aplikace

21 May 2018 1 mins C#, Presentations & Speaking

Zanedlouho, konkrétně 28.5.-29.5., se uskuteční zajímavá konference nazvaná ”Update Days: Legacy aplikace“. Proč zajímavá? Protože často se na konferencích řeší novinky, fičurky atp., ale ne na každém projektu je čas a prostředky na implementaci posledních výstřelků (které ještě případně po dvou letech upadnou v zapomnění) a tato konference není o novinkách; je o tom co dělat s existující aplikací, jak ji posunout dál, co funguje a má smysl.

Já vám povím o tom, jak využít nejen nových vlastností C#, ale i kompilátoru Roslyn pro zjednodušení práce. Protože méně manuálně napsaných řádků, je méně možných chyb.

Banner

Nové verze C#, ačkoli se většinou mluví o hlavních novinkách, přinášejí také malé syntaktické vychytávky. A právě tyto mohou pomoci zjednodušit kód či nahradit hromadu helper funkcí. A co lepšího pro codebase udělat, než smazat řádky kódu. Ukážu vám ty, které jsem na vlastní klávesnici použil a které mohou být zajímavé i pro vás.

Registrace zde.

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He's focused on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. He's Microsoft Most Valuable Professional and frequent speaker. You can read his articles, guides and tips and tricks at www.tabsoverspaces.com.