tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

WUG Days 2022 a SQL Server Bootcamp 2022

12 Sep 2022 1 mins Presentations & Speaking

Tento týden se konají dvě akce, kde budete mít možnost poslechnout si několik mých přednášek.

První v pořadí je SQL Server Bootcamp 2022, kde si budete moci poslechnout Autoincrement (identity) není jediná možnost jak generovat PK. Následovat bude WUG Days 2022, kde mám Entity Framework Core 7 – Co nás čeká, Co čekat od .NET 7 a C# 11 – Co nás čeká.

Hromada aplikací využívá ve spojení s EF Core klasický autoincrement (identity) a není na tom nic špatného. Ale existují i jiné možnosti jak PK generovat a v některých případech může být jejich použití výhodnější. Ukážeme si jaké možnosti to jsou a jaké jsou (ne)výhody.

Přehled a ukázky novinek v Entity Frameworku Core 7 v .NET 7, který vyjde v listopadu 2022.

Další verze .NETu s číslem 7. Tentokrát se nejedna o LTS verzi. Jaké novinky v .NETu nám tedy přinese a bude tedy důvod upgradovat?

Prach na klávesnici ze C# 10 se ještě nestihl usadit a máme tu pomalu C# 11. Jaké jsou nové fíčury a jak je začít používat.

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He's focused on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. He's Microsoft Most Valuable Professional and frequent speaker. You can read his articles, guides and tips and tricks at www.tabsoverspaces.com.