tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

WUG: Async a await pěkně od podlahy (Olomouc)

30 Apr 2024 1 mins Presentations & Speaking

2.5.2024 od 17:00 na WUGu v Olomouci si popovídáme o async a await. Přednáška Async a await pěkně od podlahy má v mém reportoáru už asi 30 podob. Pokaždé když ji dělám řeknu něco jinak, někdo se zeptá na něco zajímavého atp. a ani tady to nebude jinak. Tak se přijďte podívat a udělat se mnou další podobu.

Kolem Tasku, TPL, async a await a IO operací, … jsem už jako přednášející povídal hodně věcí, ale stále vidím, že se opakují stejné chyby – chyby, které pramení z míchání pojmů a nedodržovaní základních principů. Potom veškeré použití vede ke zneužití a lepení oprav na opravy, místo “vyztužení” základu. Takže to vezmeme pěkně od základu, žádné fajnové věcičky. Něco na čem se dá stavět a dává solidní vědomosti.

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He focuses on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. For almost two decades he contributes to open-source, i.e. FirebirdClient. He works as a senior software engineer for Microsoft. Frequent speaker and blogger at www.tabsoverspaces.com.