tabs ↹ over ␣ ␣ ␣ spaces

by Jiří {x2} Činčura

K zasmání (Microsoft Academic Developer Roadshow)

3 May 2006 1 mins Uncategorized

Dnes se v Brně uskutečnila akce s názvem MS Academic Developer Roadshow. Nechci zde popisovat, co jsem se dozvěděl nebo nedozvěděl, každý si všeho všudy může stáhnout pro omrknutí slajdy, které byly používány.

Jediné co snad řeknu, je to, že akce byla dobrá a rozhodně to nebyl ztracený čas.

Co mě však velice (a nejen mě) pobavilo byl výrok Dalibora Kačmáře v přednášce o VS Team Suite. Přepínal se zrovna z Virtual PC zpět na slajdy a jeho notebook poněkud “pozastavil” při překreslování (člověk by to běžně ignoroval). Slovy, "… mám tam jen 2GB RAM, tak je to občas pomalejší…", dostal do kolen téměř všechny posluchače (avšak na jeho obranu musím dodat i jeho vysvětlení, že vše co mu teď běží vezme asi 1,5GB RAM a že též CPU není nejlepší).

Ale i tak představa “pouze” 2GB RAM v notebooku není úplně k zahození, že? 😃

Profile Picture Jiří Činčura is .NET, C# and Firebird expert. He focuses on data and business layers, language constructs, parallelism, databases and performance. For almost two decades he contributes to open-source, i.e. FirebirdClient. He works as a senior software engineer for Microsoft. Frequent speaker and blogger at www.tabsoverspaces.com.